Slovenská herečka Zuzana Haasová má za sebou nesmierne náročné obdobie. Po jedenástich rokoch s Martinom Kostkom došlo k rozvodu po tom, čo bol prichytený s milenkou. Situáciu nezlepšovalo ani majetkové vyrovnanie. To však známu blondínku nezlomilo a novú kapitolu života začína s čistým štítom.

Slovenská herečka dlhé roky tvorila harmonický pár so zdravotníkom Martinom Kostkom, a dokonca spoločne smútili zo straty dvoch detí. Zdalo sa, že dvojica tieto tragédie prekoná, no manželská kríza sa natoľko prehlbovala až došlo k nevere. Dnes už Zuzanin exmanžel sa ešte pred rozvodovým konaním chválil novou priateľkou na sociálnej sieti.

Haasovú však čakala ďalšia rana v podobe sťahovania sa zo spoločného domu do jedného z bratislavských bytov, pričom ju prichýlila mama Oľga. 38-ročná umelkyňa sa tak opäť vrátila do svojej detskej izby. Zdá sa však, že hviezda šou Tvoja tvár znie povedome sa rozhodla začať novú životnú kapitolu.

Mama 14-ročnej dcéry Romany sa totiž pred pár mesiacmi rozhodla dať zbohom jej charakteristickej blond farbe vlasov a zvolila ohnivo červený odtieň. Dokonca zapracovala na svojej postave, pričom sa jej podarilo schudnúť sedem kilogramov. V zdravom životnom štýle pokračuje aj naďalej a my môžeme iba zhodnotiť, že radikálna zmena jej mimoriadne pristane!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj |  Foto: Instagram/zuzana.haasova