Špeciálny prokurátor Daniel Lipšic, ktorý má aktuálne plné ruky práce ako najvyšší funkcionár Úradu špeciálnej prokuratúry, priznal na sociálnej sieti veľmi smutnú novinu. Z jeho života odišiel na druhý svet najbližší člen rodiny. Poslal mu do neba aj dojímavý odkaz.

Daniel Lipšic bol v minulosti ako advokát právnym zástupcom v mimoriadne sledovaných a citlivých kauzách. Po zvolení za šéfa Úradu špeciálnej prokuratúry dozerá opäť na exponované prípady funkcionárov aj politikov. Nedávno prehovoril spolu s policajným prezidentom Štefanom Hamranom o špiónoch na Slovensku platených ruskou stranou.

Popri závažných prípadoch v práci čelí Lipšic aj pravidelnej kritike a ostrým odkazom opozičného šéfa Smeru Roberta Fica. Aktuálne ho však zasiahla mimoriadne smutná správa v súkromnom živote. Ako sa podelil s fanúšikmi a priaznivcami na sociálnej sieti, na druhý svet odišiel jeho milovaný otec. Ten rovnako ako právnikova mama pracoval ako lekár.

Špeciálny prokurátor uviedol aj to, že jeho rodičia zachránili počas práce mnoho životov. ,,Nikdy nezabudnem na stretnutia, celkom náhodné, keď za mnou prišli neznámi ľudia, ktorí mi povedali, že boli pacientmi môjho otca alebo mojej mamy. A môj otec alebo moja mama im, alebo ich blízkym, ako lekári zachránili život. Asi niet vačšej hrdosti na svojich rodičov. Včera podvečer odišiel k nášmu Pánovi môj otec. Výnimočný lekár a spravodlivý muž. Budeš nám veľmi chýbať. Nech Ti náš Pán dá večné odpočinutie,” odkázal najdôležitejšiemu mužovi života do neba.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB/Daniel Lipšic, YT/SME