Na markizáckom statku to medzi súťažiacimi opäť iskrilo a okrem priateľstiev tu vzniklo i zopár vzťahov nabitých romantikou. Kým víťaz 13 série Mesut stále tvorí pár s krásnou Natáliou Lopašovskou, ďalšia z dvojíc si nevie prísť na meno. Alebo ide rovno o milostný trojuholník?

Stanka Klčová pobláznila pred televíznymi kamerami hlavu hneď dvom mužom, a kým najskôr tvorila “taliansky pár” s Miroslavom Pajtášom, takmer hneď po jeho odchode podľahla čaru Dávida Horáka. 35-ročný osobný tréner nevedel dlhodobo prísť na meno svojej farmárskej láske, nakoľko po vypadnutí zo šou ho sklamali jej vyjadrenia v odvysielaných epizódach, ktoré si pozrel po príchode domov. Aj keď spočiatku blondínke sľuboval, že na ňu počká, už po pár dňoch o nej nechcel ani len počuť.

Dvojica sa napriek tomu stretla aj s Dávidom v relácii Život po Farme, kde boli vystavení vášnivej konfrontácii, pričom za dlhší koniec ťahala jednoznačne kontrozverzná farmárka. Ako otvorene uviedla, tú mali po Mirovom vypadnutí z duelu sklamať informácie, ktoré jej povedali noví súťažiaci, tzv. pastieri. “Mala som v pláne sa s tebou porozprávať, keď vypadneme. Ale potom vlastne prišli noví ľudia a nejak sa začalo dostávať do uší, že proste ty vonku to máš úplne inak, a že na mňa nečakáš. Proste že tam máš priateľku, máš ich aj na Slovensku nielen jednu,“ priblížila Stanka, na čo Miro s iróniou dodal, že ich má rovno tisíc.

K slovu sa napokon dostal aj on, kedy chcel vysvetliť, prečo vlastne zmenil názor a neperspektívny vzťah mienil ukončiť. “Reagoval som predtým inakšie, lebo si ma ohovárala na Farme. No tak pozri si od prvej časti,“ uviedol Miro a dodal, že do ďalšej relácie s expartnerkou ísť nechcel. Nevedno, či práve predmetné naštartovalo Stanku, no tá mu vykričala viaceré nezrovnalosti, ako aj to, že v čase, kedy jej písal, ako na ňu čaká, bol v hoteli s inou ženou.

To bolo pre Pajtáša poslednou kvapkou: “To je moja vec, či mám sto žien, tisíc žien. Teba ho*no do toho, chápeš? Lebo keby som ja teraz mal začať o tebe hovoriť, tak tu neskončím. Chápeš, ja sa zbalím a idem preč do p…!“ Následne sa otočil na produkciu so slovami: “Berce me het stadzi, fakt,“ uzmieril sa s Dávidom a kapitolu Stanka evidentne natrvalo ukončil.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: VOYO, Markíza.sk