Zuzana Čaputová a Juraj Rizman ohúrili Slovensko nečakanou správou o tom, že už istý čas tvoria pár. Zaľúbenci boli síce až doposiaľ skúpi na slovo, no ekologický aktivista a poradca konečne prehovoril o tom, ako sa s prezidentkou dali dokopy.

Čaputová (46) a Rizman (44) sa poznajú dlhých 13 rokov, no až doposiaľ boli viac kolegami a dobrými kamarátmi. Všetko sa však zmenilo, keď sa pred pár dňami prevalila informácia o ich tajnom vzťahu. Zaľúbená dvojica tak vyšla s pravdou von. Hoci je Zuzana Čaputová v tejto chúlostivej téme zdržanlivejšia, Juraj Rizman sa rozhodol verejnosti ozrejmiť, čo sa vlastne stalo.

Ekologický aktivista a súčasný poradca Juraja Šeligu (Za ľudí) konečne prehovoril o tom, čím si ho sympatická prezidentka získala, ako aj o tom, ako a kedy sa dali vlastne dokopy. “Poznáme sa od roku 2007, keď ma pezinskí aktivisti požiadali o pomoc v rámci kampane proti skládke odpadu. Odvtedy sme pracovali na viacerých spoločných projektoch. Vždy sme si ako ľudia rozumeli,” prezrádza pre Nový Čas so slovami, že ako pár sú spolu od decembra 2019.

Detaily o tom, kto z nich dvoch inicioval vzťah, však necháva zahalené rúškom tajomstva. Napokon ale vyzradil, ako a za akých okolností došlo k postupnému zblíženiu. “Je to v podstate klasický príbeh. Dlhoročný pracovný vzťah postupne prerástol v lásku,” dodáva na záver. Rizman sa začiatkom roka vzdal funkcie poradcu prezidentky, aby nevznikal konflikt záujmov. V pozícií “prvého partnera” však zatiaľ vystupovať nebude, čo potvrdil hovorca Prezidentského paláca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/juraj_rizman_sk