Zuzana Čaputová a Juraj Rizman, súčasný poradca Juraja Šeligu, tvoria už nejakú dobu pár. Hoci svoj vzťah pred verejnosťou skrývali, teraz sa rozhodol aktivista prehovoriť, čím si ho pohľadná prezidentka získala.

Len pred pár hodinami unikla na verejnosť šokujúca informácia o Zuzana Čaputovej. Prezidentka sa po rozchode s Petrom Konečným objavovala zásadne sama či s dcérami. Teraz je však už jasné, že nie je single a nejaký čas tvorí zaľúbený pár s Jurajom Rizmanom. Ten neváhal odísť z postu jej poradcu a prejsť k Jurajovi Šeligovi, aby tak nevznikli kvôli súkromnému zväzku dohady a pochybnosti.

Hoci sa prezidentka zatiaľ odmieta k súkromiu vyjadrovať, Rizman konečne potvrdil, že sú naozaj spolu. Po odhalení bol oslovený aj Čaputovej bývalý partner Konečný, no ten na nový vzťah na politickej scéne zareagoval len jedinou vetou. Nová láska prezidentky najnovšie vyzradila aj to, čím ho Zuzana Čaputová očarila: “Je to múdra a krásna žena. Obdivujem jej ohromný optimizmus a energiu,“ neskrýva nadšenie pre Plusku.

Dokonca odhalil aj to, ako si rozumie s jej dcérami: “Myslím, že s nimi mám kamarátsky vzťah,” dodal so slovami, že tematiku detí chcú čo najviac držať mimo pozornosti médií. Na záver doplnil, že sa budú snažiť celkovo svoj súkromný život uchrániť pred verejnosťou. Držíme im v novej láske palce.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/juraj_rizman_sk