Matovič prekvapil Slovákov: Nemá rád ženy, ktoré sú…!

Dátum:

Minister financií Igor Matovič si nenechá na sociálnej sieti ujsť žiadnu príležitosť na priame slová, ktorými sa môže prihovoriť svojim voličom a fanúšikom. Inak tomu nebolo ani pred pár hodinami, keď v statuse vyzradil svoj názor na ženy. Expremiér tiež odhalil, aké typy zbožňuje.

Igor Matovič sa už od predvolebnej kampane riadi heslom: „Čo na srdci, to na jazyku“. Svoje konto na sociálnej sieti tak v pravidelných intervaloch zaplavuje nečakanými statusmi či vyjadreniami. Minister financií sa pritom okrem politických tém neváha podeliť s fanúšikmi a voličmi aj o súkromné zábery.

Kým nedávno prehovoril o ostro sledovanom hlasovaní o vydaní Fica pred súd, na Deň matiek oslovil slovenské ženy, ktoré vychovávajú ďalšiu generáciu. Matovič má jasné priority a vyzradil, aké ženy si ctí. Vyjadril ľútosť nad tým, že spoločnosť si nevšíma matky, ktoré žijú obyčajný život pre rodinu a deti: „Nemajú každý deň novú róbu, nepíšu každý deň o nich na titulkách, nestriedajú chlapov ako ponožky,“ uvádza.

Napokon spomenul aj ženy, ktoré ministrovi nie sú veľmi po chuti: „Žijeme časy falošnej krásy, pozlátka miesto úprimnosti, ľúbivých slov miesto pravdy. Nemám rád falošné umelé ženy, nech by ich aj do neba médiá vyniesli.“ A ktoré ženy sú tie, ktoré si vedia získať srdce Igora Matoviča? „Zbožňujem obyčajné, úprimné a poctivé. Ženy, matky. Som iný a už taký zostanem,“ dodáva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  FB/Igor Matovic │ Foto: YT/REFRESHER SK

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...