Spoločnosť ZSE v spolupráci s Diagnose.me vytvorili inovatívnu službu, ktorá je určená pre konzultáciu zdravotných problémov alebo diagnóz so špičkovými zahraničnými alebo slovenskými špecialistami.

[sociallocker]V prvom rade je potrebné uviesť, že absolútne neprekáža ak neovládate cudzí jazyk. Lekársku správu dostanete v slovenčine do 7 dní, ak doručíte potrebné lekárske vyšetrenia. Konkrétne ide o službu ZSE Zdravie Plus a môžete si ju aktivovať na www.zse.sk/zdravie. Služba poskytuje konzultácie, lekára na telefóne 24 hodín denne a nadštandardné služby pri hospitalizácií.

“Výhody služby ZSE Zdravie Plus môže využívať nielen samotný poistený, ale aj viacerí členovia domácnosti, napríklad manželka/manžel a 3 deti vo veku do 18 rokov žijúce v spoločnej domácnosti. Lekára na telefóne je možné využiť v prípade náhlych zdravotných ťažkostí dieťaťa, prípadne starých rodičov,“ tvrdí Anna Ciglanová, produktová manažérka pre rozvoj služieb v ZSE.

Zisťovali sme aká je cena tejto služby, ktorá sľubuje prvotriedne služby. Na základe webovej stránky sme zistili, že mesačný poplatok za službu ZSE Zdravie Plus sú takmer štyri eurá, pričom prvý mesiac poskytnutia služby je zadarmo. V dnešnej dobe ide o relatívne zanedbateľnú čiastku, hlavne keď ide o naše zdravie.

Zdroj: noviny.sk |  Foto: zse.sk
[/sociallocker]