Polícia Slovenskej republiky zahájila rozsiahle pátranie po 20-ročnom Michalovi Stachovi z Prešova, ktorý je nezvestný od stredy 20. novembra. Mladý muž bol naposledy videný na nábreží Dunaja v Bratislave, kde si šiel zabehať spolu s priateľmi. Od momentu, kedy sa od nich vzdialil, o sebe nepodal žiadne správy.

Uplynulý štvrtok zahájila polícia pátranie po Michalovi z Prešova, pričom do hľadania nezvestnej osoby sa zapojilo takmer celé Slovensko. Práve v sobotu v ranných hodinách začali príslušníci štátneho orgánu pátraciu akciu po tele mladého študenta, nakoľko polícia disponuje kamerovým záznamom zo dňa 20.11.2019, kde je zaznamenaný skok neznámej osoby z Mosta SNP.

Vyhodnotením kamerových záznamov v časovej a miestnej súvislosti polícia predpokladá, že touto osobou mal byť s najväčšou pravdepodobnosťou nezvestný muž. Z uvedeného dôvodu dnes prebieha pátracia akcia v povodí Dunaja. Zároveň zdôrazňujeme, že ani tento prípad nemá žiadnu spojitosť s vyšetrovaním prípadu zabitej ženy zo dňa 11.11.2019. Žiadame preto verejnosť, aby nešírili dezinformácie, kvôli ktorým sa šíri panika,“ dôrazne upozorňuje hovorkyňa KR PZ v Bratislave Lucia Mihalíková.

Zdroj: Policia