Šiesta séria šou Česko Slovensko hľadá Superstar už pozná svojich finalistov, ktorí budú o pár dní bojovať o vysnívaný titul a finančnú výhru vo výške 75 000 €. Aj keď sa pred porotou ukázalo množstvo talentovaných ľudí, už od úvodných castingov je zrejmé, že v aktuálnom ročníku vedú medzi súťažiacimi predovšetkým favoriti zo Slovenska!

Spevácka šou Česko Slovensko hľadá Superstar oprášila svoju zašlú slávu a po rokoch sa opäť teší mimoriadnej priazni divákov. Tí sú tentokrát nadšení nielen z vtipnej, no zároveň tvrdej poroty, ale aj z nových talentov, ktoré sa objavili na televíznych obrazovkách. Kým do finále postúpilo prekvapivo šesť dievčat a len štyria chlapci, štandardný počet 5 Čechov a 5 Slovákov Markíza v spolupráci s Novou zachovali.

Ako sa však zdá, najväčší favoriti nielen katov, ale aj fanúšikov relácie, sú predovšetkým hviezdičky z našej krajiny, pričom už od úvodných castingov mnohí doprajú víťazstvo 15-ročnej Diane Kovaľovej. Ďalším veľkým talentom, ktorý si podmanil predovšetkým mladšie ročníky nežnejšieho pohlavia, je krásavec Timotej Májsky. Ten je však zároveň tŕňom v oku skúseneších “katov” i mnohých diskutujúcich na sociálnych sieťach. Nakoľko však v najbližších dvoch finálových kolách rozhodujú o postupe a vypadávaní súťažiacich už len diváci, je zrejmé, že instagramový fanklub, ktorý sa mladému spevákovi z Púchova vyšplhal na neuveriteľných 130-tisíc followerov, ho podrží.

Najväčším prekvapením šou je do tretice nenápadná Barbora Piešová, ktorú v semifinále vizážisti premenili na hudobnú divu. Z obyčajného dievčaťa v rifliach, mikine a teniskách sa vykľula hviezda v trblietavých šatách, s make-upom a nadýchanými kučerami, pričom prevedením skladby I Will Survive strčila do vrecka aj ostatných konkurentov. Niet ani najmenších pochýb, že všetci súťažiaci majú verejnosť čím zaujať, avšak domáci trojlístok predsa len vytŕča nad ostatnými. Napriek tomu ale zaiste stoja za slovo vždy fantastické výkony Martina Schreinera i Michala Šafratu, pričom výnimkou nie sú ani Giovanni Ricci či éterická Dominika Lukešová.

Kým Esther Lubadika potrebovala viac skladieb na to, aby fantastickým prevedením Whitney Houston publikum presvedčila, že patrí do finálovej TOP 10, Lucie Bikárová a Júlia Kramárová tesne pred finále doslova pohoreli. Napriek tomu im však porotcovia dali možnosť na základe predchádzajúcich kôl bojovať o titul Superstar. Čo myslíte, kto bude po Martinovi Chodúrovi, Lukášovi Adamcovi, Sabine Křovákovej, Emme Drobnej a Tereze Maškovej novou hviezdou domácej hudobnej scény?

Kto je vašim favoritom šou Superstar?

Loading ... Loading ...

Lucie Bikárová

Diana Kovaľová

Júlia Kramárová

Esther Lubadika

Dominika Lukešová

Timotej Májsky

Barbora Piešová

Michal Šafrata

Martin Schreiner

Giovanni Ricci

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/superstarcs, tvmarkizaofficial