Tak o tomto nikto nevedel! Slovenská herečka sa nedávno dozvedela najkrajšiu životnú správu, no rozhodla sa, že sladké tajomstvo sa bude snažiť pred verejnosťou skrývať. Niet sa čo diviť, keďže v minulosti sa s ňou osud zahral veľmi tvrdo. Dnes však všetky obavy zmizli a umelkyňa sa stala hrdou mamičkou dievčatka!

Zuzana Haasová je už 17 rokov mamou dcéry Romany. S bývalým manželom sa pokúsila o ďalšie dieťa, no musela si prejsť hneď dvoma tragédiami v priebehu pár rokov. V roku 2013 porodila Karolínku, ktorá žila iba pár hodín a o dva roky neskôr sa scenár zopakoval, keď porodila synčeka Šimona.

Od toho najhoršieho obdobia, aké môže rodič prežiť, sa však veľa zmenilo. Zuzana sa rozviedla, a dokonca sa znova vydala za huslistu Viliama Schowanetza, ktorý bol jej kamarátom dlhé roky. Dvojica sa netajila tým, že túžia po spoločnom bábätku, no pre 41-ročnú blondínku išlo o mimoriadne citlivú tému. Je pochopiteľné, že správa o tehotenstve ju musela nesmierne potešiť, ale aj vystrašiť zároveň.

Pred verejnosťou sa jej dokonca podarilo skryť rastúce bruško až do pôrodu. V ôsmom mesiaci tehotenstva totiž porodila dcérku, ktorej dali rodičia meno Marína. ,,Dnes sa stal ten najúžasnejší svetový deň Maríny. Nakoniec všetko dobre dopadlo a naše dievčatko je na svete. Marína je pod prísnym dohľadom. Vyhrala som. Je to môj najväčší úspech v živote – Romi a Marína,” povedala hrdá mamička pre týždenník ŽIVOT.

Radosť neskrýva ani hrdý otecko, ktorý poďakoval manželke za jej lásku a statočnosť. ,,Áno. Láska dokáže nemožné. Zázraky sú pre tých, ktorí nepochybujú. A my už máme náš dôkaz, zázrak, ktorý nás napĺňa stále väčšou radosťou a úžasom. Je to princezná-bojovníčka, naša Marína,“ vyznal svoje pocity Viliam.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: život.pluska.sk  |  Foto: IG/viliam.schowanetz, zuzana.haasova, Pixabay