Veľké množstvo televíznych staníc organizuje predvolebné diskusie, ktoré sú príležitosťou politikov prezentovať svoj program. Predseda politickej stany Smer-SD však zrejme tieto stretnutia považuje za zbytočné a svoj čas venuje vernej skupine voličov.

Každý spravodajský redaktor považuje za úspech, ak sa do jeho relácie dostane Robert Fico. Otázok na jeho konanie či bývalé kauzy späté s jeho menom je mnoho. Uvedomuje si to zrejme aj známy politik, ktorý sa snaží televíznym debatám doslova vyhýbať. Napriek tomu, že nie je volebným lídrom strany, stále je o neho veľký záujem.

Rodák z Topoľčian sa však v niekoľkých reláciách vôbec neobjavil, aj keď sľúbil svoju účasť. Pracovná zaneprázdnenosť či zdravotné problémy boli jeho pravidelnými výhovorkami. V posledných dňoch sa neukázal v relácií RTVS ani v debate HN televízie a rádia Expres z dôvodu choroby.

O pár hodín na to už stál v Nitre na pódiu, kde sa vopred oslavovalo MDŽ. Predovšetkým dôchodkyniam sa pochválil zastropovaním dôchodku, mladým rodinám hovoril o zvýšení daňových bonusoch na dieťa a čerstvým mamičkám sľúbil zvýšenie materskej dovolenky.

Na ľudí však čakalo aj hudobné vystúpenie v podobe známych spevákov Otta Weitera, Martina Jakubca i hudobných skupín Žochári a Disk. Smeráci však nemohli zabudnúť ani na legendárny dar, ktorým bola už štandardne červená ruža. Tentokrát však rozdávali aj jabĺčka s nálepkou MDŽ 2020.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Smer-SD Nitra, Robert Fico,