Nechutné prípady ukájania sa vo verejných dopravných prostriedkoch pokračujú. Polícia Slovenskej republiky informovala verejnosť o obvinení 35-ročného Lukáša z prečinu výtržníctva. Tento prípad sebauspokojovania vo vlaku smerujúceho z Bratislavy spred pár týždňov však nebol posledný!

V pondelok (27. septembra) sa stala táto skutočnosť realitou aj v ďalšom verejnom dopravnom prostriedku. Polícia obdržala fotografiu muža pri ukájaní sa priamo v hromadnej doprave! Prípadom sa zaoberá útvar železničnej polície v Trenčianskom kraji. Podobnou udalosťou sa zaoberajú aj policajti v Žilinskom kraji.

Čo by mal svedok podobnej udalosti urobiť? Vysvetľuje polícia: „V závislosti od konkrétneho prípadu je jednou z možností, okrem napríklad upozornenia vlakového personálu, kontaktovať políciu na čísle 158, polícia v takom prípade môže prípad riešiť hneď na najbližšej vlakovej stanici, kde zastaví vlak. Tiež je možné podať trestné oznámenie na najbližší útvar Policajného zboru, polícia oznámenie vždy príjme a orgán činný v trestnom konaní, prípadne správny orgán, rozhodne o ďalšom postupe.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Polícia Slovenskej republiky