Život píše najrôznejšie príbehy a jeden taký sa podľa redakcie českej stránky Lifee.cz stal aj 24-ročnej Soni (ak jej teda v redakcii cielene nezmenili meno). Jej príbehy je skutočne svojský.

Soňa žila bežný život mladej ženy. Mala kamarátov, priateľa Lukáša, no aj trošku svojskú kamarátku Luciu, ktorá jej bola ale postupom času z kamarátiek najbližšia. A Lucia považovala Soňu za najbližšiu osobu a najlepšiu kamarátku zároveň.

Soňa ju mnohokrát chránila pred inými ľudmi, ktorí mali Luciu za podivína, a ako vieme, takí ľudia sa stanú neraz terčom určitej šikany. Lucia na oplátku Soni mnohokrát pomohla v iných veciach, naučila ju milovať prírodu a výlety do nej a podobne.

Pomerne pohodový vzťah Lucie a jej partnera Lukáša po troch rokoch povýšil do spoločného bývania, čo logicky znamenalo plánovanie spoločnej budúcnosti so všetkým, čo k tomu patrí.

Prvá relatívne zvláštna vec sa stala Soni vo chvíli, keď jej kamoška a pomerne hanblivé dievča v jednej osobe, stretlo na jednom z mála spoločných večierkov sympatického Kamila (aspoň tak ho nazvala redakcia). “Zakukali sa” do seba, no po pár dňoch sa Lucia zverila Soni, že je nielen panna, ale s mužmi nemá vôbec žiadnu skúsenosť.

Požiadala vraj kamarátku, či by ju nenaučila bozkávať. To sa napokon údajne aspoň letmo stalo, hoci Soňa sa snažila vysvetliť svojej kamarátke, že “to príde samo” a nemá sa čoho obávať.

Všetko sa ale doslova zlomilo behom pár dní, no hlavne, v jeden okamih. „Kamil ma pozval k sebe domov, vieš čo to znamená?“ – zverila sa neskúsená Lucia svojej prakticky jedinej blízkej kamarátke aj za prítomnosti Lukáša. „No, že asi budete mať s*x,” zavtipkovala Soňa, hoci to, pochopiteľne, bolo veľmi reálne.

No šok ešte len prišiel a niekoľkonásobný. „Ale ja som panna. Chcela by som sa vás opýtať, alebo skôr Lukáša, či by mi s tým mohol pomôcť,” povedala Soňa nervózne. „Čo tým myslíš?” spýtala sa Soňa zarazene. „No, že či by mi nevzal panenstvo. Nechcem byť pred Kamilom za blbku, ktorá je pannou vo veku 22 rokov,” povedala Lucia. Lukáš podľa slov totálne šokovanej partnerky ani nečakal na schválenie a súhlasne prikývol.

„Asi som stratila kamošku i partnera,“ povzdychla si Soňa, ktorá zrejme nedokáže niečo také prijať. A ani sa nie je čomu čudovať. A aká by bola vaša reakcia?

Zdroj: Lifee.cz | Foto: Pixabay