Farma 14 spoznala len prednedávnom oficiálneho víťaza, ktorým sa stal Filip Jánoš, avšak pre mnohých divákov bol veľkým favoritom aj Šimon Koleň. Práve ten sa už o pár hodín postaví do neštandardného duelu, kde si svoje sily zmeria s farmárskym kolegom.

Kristián Mesíček a Šimon Koleň k sebe mali blízko počas natáčania Farmy 14, pričom práve pred televíznymi kamerami patrili obaja súťažiaci k najväčším pracantom. Šou sa síce ani jednému z nich vyhrať nepodarilo, no už 27. decembra sa proti sebe postavia ako súperi v zápase počas Fight Night Challenge 3.

Organizátori súboj oznámili v 2. sviatok vianočný, a kým sa ostatní bojovníci pripravujú na svoje vstupy do ringu dlhé týždne, Šimon a Kristián majú sotva pár hodín. ,,Toto je určite výzva, lebo ísť do toho ringu po žiadnej príprave proti Kristiánovi, ktorý sa vie naozaj biť, je veľká výzva, ale ja sa nebojím,“ povedal Šimon prostredníctvom sociálnej siete. Okrem mladíkov sa na akcii pobije aj ďalší farmár Imrich Štefánik či hudobníci Martin Valihora, Dominika Mirgová a Aless.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj | Foto: IG/fightnightchallenge, farma.markiza