Niekdajšia hviezda televízie Markíza Ján Dubnička patril dlhé obdobie do rodiny modrožltej televízie. Už pred rokmi však dal zbohom svetu šoubiznisu a kamier a stiahol sa do ústrania. Nedávno sa však ukázal s kamarátkou na divadelnej premiére a takto sa zmenil!

Bývalý moderátor televízie Markíza Ján Dubnička patril kedysi k hviezdam modrožltej televízie. Okrem Doma s Markízou moderoval v Záhorskej Bystrici aj ďalšie relácie, no nakoniec prišla studená sprcha.

Po príchode nového vedenia markizáckemu fešákovi reláciu zrušili a ponúkli mu návrat do Telerána. To však Dubničkovi prišlo ako kariérny krok späť, a preto ponuku odmietol a nadobro sa vytratil zo sveta šoubiznisu.

Odvtedy sa venuje rozvoju a vzdelávaniu ľudí, ako aj mentálnemu tréningu športovcov. A hoci sa oficiálnych udalostí nezúčastňuje, pred niekoľkými dňami sa Pluske podarilo Jána zastihnúť na divadelnej premiére, na ktorej mu doprovod robila jeho kamarátka. Okrem pár rôčkov navyše však vyzerá stále rovnako dobre ako v moderátorských časoch, čo poviete? Foto >>> TU <<<.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Televízia Doma potešila fanúšikov a po skončení Divokého anjela čaká divákov ďalšia obľúbená telenovela

Zdroj:  pluska.sk │ Foto: FB/Ján Dubnička – Satisfactory