Česká dvojica patrila k najstabilnejším párom v šoubiznise, pričom na verejnosti nešetrili úsmevmi a vzájomnou náklonnosťou. Zdá sa však, že za zatvorenými dverami sa ich vzťah postupne rozpadal, keďže herec bol prichytený s milenkou, ktorá už rastúce bruško nedokáže skrývať.

Česká herečka Pavla Tomicová a herec Ondřej Malý boli manželmi krásnych 19 rokov, pričom spolu majú dcérku Anežku. Pred verejnosťou však skrývali, že ani ich vzťah nie je ideálny a najnovšie bol 56-ročný umelec prichytený s milenkou. Ukázalo sa, že ide o 19 rokov mladšiu herečku Kristýnu Kociánovú.

Najnovšie zábery dokonca odhalili, že mladá kráska je vo vysokom štádiu tehotenstva. „Keď mu Kristína oznámila sladké tajomstvo, konečne mal poriadny dôvod Pavlu opustiť. Je to ,,srab“ ako všetci ostatní chlapi,“ povedala kolegyňa Tomicovej pre blesk.sk.

60-ročná herečka, známa zo seriálov Slnečná, Krejzovi alebo Zoo, od minulého roka schudla neuveriteľných 35 kíl, vďaka čomu sa tešila z novej postavy a energie, ktorú získala. Zlé jazyky však tvrdia, že za zmenou jej postavy boli problémy v manželstve, ktoré vyústili do rozchodu. Momentálne sa utiahla do ústrania a s médiami nechce komunikovať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: FB/Česká televize, Twitter