Prípadov útokov so sekerou v poslednom období rapídne pribúda. Nevedno, prečo v ľuďoch narastá agresivita až do takej miery, že v uliciach ohrozujú nevinných spoluobčanov. Len nedávno zaútočil na strednej škole v Novákoch študent, najnovšie polícia pacifikovala muža v Bratislave.

Po prípade útoku v Novákoch riešila ešte hrozivejší útok česká polícia v Pardubiciach, kde vraždil sekerou 19-ročný mladík. Pred pár hodinami prišla so šokujúcou správou aj bratislavská mestská polícia.

Tá na sociálnej sieti zverejnila fotografie a popísala, čo sa stalo. Ulicami hlavného mesta sa mal potulovať agresívny muž so sekerou, ktorý rozbíjal sklenené fľaše neďaleko obchodného centra Jantár. „Policajti z Útvaru zásahovej jednotky a kynológie sa stiahli na nové vysunuté pracovisko na Stavbárskej ulici. Tam za nimi o niekoľko minút neskôr dobehol vystrašený človek, ktorý ich upozornil na muža so sekerou,“ opisujú.

Nebezpečný muž smeroval na Hradskú ulicu, no polícia ho rýchlo vypátrala. Keďže na slovné výzvy nereagoval, vypustili naňho služobného psa, ktorý muža zhodil. Počas tejto akcie policajti 42-ročného agresívneho občana odzbrojili a zaistili. V súčasnosti je v rukách mužov zákona, ktorí vykonávajú šetrenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Mestská polícia Bratislava