Krásna Lucka D. († 27) dnes mohla ešte žiť, nebyť rýchlej jazdy známeho Slováka v centre Nitry. Ešte zarážajúcejšie však je, že polícia ani pol roka od otrasného incidentu nikoho neobvinila!

Pred pol rokom došlo v centre Nitry k strašnej nehode. Začiatkom októbra 2018 sa Lucka vracala domov z práce a podľa očitých svedkov mala prechádzať cez priechod pre chodcov, keď do nej vo veľkej rýchlosti napálil vodič luxusného Mercedesu. Išlo o známeho bývalého zápasníka MMA Matúša Mečára, ktorý má mať podľa informácii Nového Času veľmi blízke vzťahy s Bödörovcami z Nitry, pričom sa na fotkách objavil aj po boku Norberta Bödöra.

K zrážke vozidla a mladej ženy došlo len tri minúty od jej bydliska, kde bývala so svojím milovaným manželom. Po troch hodinách v nemocnici na následky zranení zomrela a jej Lukášovi ostali len oči pre plač. Ani pol roka po nehode však polícia stále nikoho neobvinila a k prípadu sa odmieta vyjadrovať so slovami, že vyšetrovanie naďalej prebieha.

Lukáš cíti beznádej a pred pár dňami zverejnil na svojom profile veľavravný status: “Veril som v políciu, prokuratúru, súdy. Ako sa ukazuje, bol som veľmi naivný. Za pol roka ako pokročili? Nebol obvinený nikto. Stále sa vyšetruje. Pol roka. 6 mesiacov… Nám už žiadny trest pre vraha Lucky nepomôže, ale aj tak by takýto zločin nemal ostať nepotrestaný,” dodáva so slovami, aby ľudia jeho slová zdieľali. Že ide o nadštandardne dlhé vypracovanie dopravného posudku, potvrdil aj dopravný analytik Drahovský, ktorý tvrdí, že takýto úkon trvá obvykle 1 až 3 mesiace a obdobné naťahovanie je nefér voči pozostalým.

Luckin zronený manžel Lukáš sa stále nedočkal spravodlivosti
Bývalý zápasník MMA Matúš Mečár zrazil mladú Luciu v Nitre
Lucia sa vracala z práce, keď ju v rýchlosti nabral Mercedes…

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, YouTube