Finálový večer 26. ročníka súťaže Miss Slovensko sa uskutoční už v sobotu 7. augusta a pred odbornou porotou zabojuje o korunku dvanástka najkrajších dievčat krajiny. Kto divákov prevedie večerom, a kto rozhodne o víťazke? V porote bude sedieť napríklad aj Dominika Cibulková!

Dievčatá budú počas večera predvádzať luxusné róby, ale pánske publikum sa dočká aj klasickej promenády v plavkách. Súťažiace taktiež ukážu svoje schopnosti v talentovej disciplíne, pričom divákov bude večerom sprevádzať ostrieľaný moderátor Libor Bouček.

O tom, ktorá z dvanástich krások nakoniec dostane vytúžený titul Miss Slovensko 2021, bude rozhodovať odborná porota, v ktorej nebude chýbať ani niekdajšia tenistka a mamička Dominika Cibulková. Okrem nej bude dievčatá hodnotiť aj oficiálna fotografka projektu Petra Ficová či celebritný vizážista a fotograf Lukáš Kimlička.

Dievčatá si zo súťaže odnesú tituly ako Miss Press, Miss úsmev, Miss príjemný hlas, Miss Sympatia, Miss Gosh a iné. Riaditeľ súťaže a mladý módny návrhár Michal Kováčik sľubuje, že sa bude na čo pozerať. Čo myslíte? Máte svoju favoritku?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topstar.noviny.sk | Foto: IG/missslovensko, domicibulkova, peter_stas