Podľa najnovších informácií z vyšetrovania vraždy investigatívneho novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, ktoré poskytla Martinkina mama, bola jej dcéra zastrelená inak, ako si sama spočiatku myslela. Hnevá ju, že nemá od polície viac správ o priebehu vyšetrovania.

Pani Zlatica potvrdila pre pluska.sk, že sa prednedávnom dozvedela, že Ján mal v hrudníku až dve strely. Zarazilo ju, že ju ani jeho rodinu o tom doteraz neinformovali. Podľa nej dostal ešte ranu istoty. Ešte väčším prekvapením však pre ňu bolo, že Martinku nestrelili do temena hlavy blízko čela, čím si bola predtým istá, pretože tam mala dieru. Vrah ju však strelil pod bradou, strela prešla cez nos a von temenom. Zlatica tvrdí, že videla čiernu ranu pod bradou, no myslela si, že ide o posmrtnú škvrnu.

Martinkinu mamu väčšina ľudí podporuje, no nájdu sa i takí, ktorí negatívnym spôsobom jej vyjadrenia komentujú. Ona sa však bráni: “Keď stíchnem ja, stíchnu médiá a všetko pôjde dostratena. A ja to kvôli Jankovi a Martine nemôžem dopustiť.” 

Niektorí dokonca drzo komentujú výzor ženy, ktorá prišla o svoje dieťa. “No ja azda pred vystúpením nepôjdem do kozmetického salónu. Mám iné starosti a mojím prvoradým cieľom je bojovať za odhalenie pravdy a potrestanie vinníkov,” vyjadrila sa pani Zlatica pre pluska.sk. Pri dome pani Zlatice je zvýšený policajný dohľad. Podľa jej rodiny je tam však v posledných dňoch policajtov menej, preto majú o ňu strach. Ona však tvrdí, že sa nebojí.

Zlatica Kušnírová vystúpila i na proteste v Košiciach 16. marca

Zdroj: pluska.sk | Foto: facebook, youtube