Minulý piatok diváci šou Ruža pre nevestu mohli sledovať, ako z hry vypadla sympatická čiernovláska Nicole. Tá si danú epizódu a aj tie predtým pozrela a ostala v šoku z toho, čo si vypočula na svoju adresu.

Napriek tomu, že si o sebe myslí, že je výrazná, na pretlačenia sa do terču pozornosti Radka Urbanyaka to nestačilo. Nicole v uplynulej epizóde ružičku nedostala, a tak sa musela pobaliť a vilu na Srí Lanke opustiť.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa FanRuzaPreNevestu (@ruzaprenevestu_fan2)

Čiernovláska po návrate domov v magazíne Bez ruže prezradila, že ostala zhrozená z toho, čo videla v televízii. Okamžite tak na niektoré dievčatá zmenila názor. Samozrejme, k horšiemu. ,,Keby ja v tom čase viem, čo tam niektorí ľudia rozprávali v tých rozhovoroch, tak by som to možno v tej situácii vnímala úplne inak,” uviedla.

,,Najviac ma prekvapila Dolli. To ti poviem, že normálne som bola tak smutná z toho doma, keď som videla niektoré veci. Že ona bola fakt jediná osoba z tej skupiny ako keby, o ktorej som si fakt myslela úprimne, reálne, vážne, aj keď som sa vrátila po šou, že prosím, nesúďte už, že ona je naozaj v pohode. Že ona je fakt akože milá, že proste ona je fakt dobrý človek,” pokračovala Nicole, ktorú prsnatá blondínka sklamala na celej čiare.

Dolli prehovorila o svojom výbuchu v Ruži: Ako to naozaj bolo?

,,Zrazu to tam vidím, všetky tie veci, ktoré mi do očí ani nepovedala. Aj to, keď som napríklad vypadla, tak ma nejako tak že chytila, že na stotinu, a proste objala ma a povedala mi že, ty si úžasná osoba, mám ťa strašne rada a si úplne ako moja najlepšia kamarátka a všetky takéto strašne pekné veci. A úplne som stade odchádzala, že Dolli je super,” vyjadrila sa vypadnutá nevesta. Potom, keď v televízii videla, ako na ňu súperka útočí a uráža ju, ostala naozaj v šoku.

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial