Sociálnou sieťou sa momentálne šíri šokujúca správa o Slovákovi, ktorému sa podarilo ujsť z oddelenia psychiatrie. Má ísť o nebezpečného muža, ktorý sa môže správať nepredvídateľne a násilne. Dôvodom úteku mala byť pomsta!

Peter Pokorný podpálil koncom mája luxusné vozidlá na Panónskej ceste v bratislaskej časti Petržala. Firme TODOS spôsobil škodu za 200-tisíc eur. Pri súdnom procese však znalkyňa uviedla, že nie je spôsobilý pre svoj psychický stav niesť akékoľvek trestnoprávne konanie. Sudca preto rozhodol o jeho umiestnení na oddelení psychiatrie v nemocnici na Antolskej ulici.

Mužovi sa však včera (22. júla) podarilo okolo piatej hodiny ráno z oddelenia utiecť. ,,Nechceme situáciu vyhrocovať, ale z viacerých zdrojov máme informácie, že útek bol najmä z dôvodu, aby sa mstil svedkom a osobám, ktoré dopomohli k jeho zadržaniu,“ uviedol Štefan Farkaš zo známej facebookovej skupiny HAKA.

V prípade, ak uvidíte podpaľača, okamžite volajte políciu a nesnažte sa ho zastaviť. Ide totiž o nebezpečnú osobu, ktorá sa môže správať agresívne. Jeho psychický stav je naďalej nestabilný a vážny, v dôsledku čoho môže konať bez rozmyslu. Správu budeme aktualizovať!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

https://streamable.com/upe2wl

Zdroj: FB/HAKA – Hľadá sa auto krádeže automobilov  |  Foto: FB/HAKA, Polícia SR-Bratislavský kraj  |  Video: Streamable.com