Rafael Nadal nám ukázal, že sa vie nahnevať! Za všetko môže exministerka Roselyna Bachelotová, ktorú tenista žaluje za ohováranie.

[sociallocker]Tesne po tom, ako španielsky tenista deviatykrát v kariére vyhral antukový turnaj ATP v Barcelone, podal trestné oznámenie na exministerku zdravia, mládeže a športu Roselynu Bachelotovú, ktorá ho obvinila z užívania dopingu. Tá pre francúzsku televíziu uviedla, že Nadalove údajné zranenie kolena z roku 2012 bolo len zámienkou pre krytie dopingu. “Všetci poznáme slávne zranenie Rafaela Nadala, keď nehral sedem mesiacov. Určite to bolo pre pozitívny dopingový test,” povedala.

bachelot

Rafaela Nadala toto tvrdenie nenechalo chladným a na Bachelotovú podal žalobu na súde v Paríži. Momentálne piateho muža v rebríčku ATP bude zastupovať francúzsky právnik Patrick Maisonneuve. “V tomto prípade si chcem chrániť svoju integritu a imidž športovca. Zároveň chcem predísť tomu, aby niekto prostredníctvom médií bez dôkazu obviňoval iných a navyše z toho vyviazol bez trestu,” povedal Nadal.

Zdroj: cas.sk | Foto: Twitter [/sociallocker]