Ďalšia tragédia na ceste! K tragickej dopravnej nehode došlo vo štvrtok 25. januára počas ranných hodín. Polícia upozorňuje vodičov, aby jazdili opatrne, niektoré úseky ciest sú zľadovatené!

Ako informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Martina Kredatusová, na zľadovatenej ceste druhej triedy č. 503 v okrese Dunajská Streda medzi obcami Kvetoslavov a Hubice došlo ráno krátko po 07.00 h k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej zomrela 47 ročná žena.

„K nehode došlo pravdepodobne tak, že vodička VW Golf predchádzala auto a pri zaraďovaní späť do svojho jazdného pruhu dostala šmyk. V dôsledku toho prešla do
protismeru, kde sa čelne zrazila s oprotiidúciou Audi A6. Vodička Golfu utrpela zranenia, ktorým na mieste podľahla,“ uviedla hovorkyňa.

Ako ďalej dodala Kredatusová, vodička Audi bola prevezená do nemocnice, rozsah jej zranení zatiaľ známy nie je. Nemalo by sa však jednať o závažnejšie zranenia. Do havarovaných áut následne narazil vodič Škody Fabia, ktorý je bez zranení.

Polícia miesto nehody uzatvorila a vykonáva odklon premávky cez obec Mierovo. Presné príčiny a okolnosti nehody sú v štádiu vyšetrovania. Polícia zároveň vyzýva vodičov, aby jazdili s ohľadom na poveternostné podmienky a neriskovali zbytočne rýchlou jazdou. Niektoré úseky môžu byť veľmi zradné, treba si dávať pozor najmä v ranných a večerných hodinách, kedy môžu byť cesty zľadovatené.

Zdroj/Foto: KR PZ v Trnave