Do rodiny úspešnej tenistky Sereny Williams a jej snúbenca Alexisa Ohaniana, ktorý je spoluzakladateľom známej siete Reddit, tento rok priletí bocian. A do sveta sa dostala aj prvá informácia, ktorá hovorí o pohlaví ich prvého dieťaťa.

V apríli 2017 sa Serena Williams verejnosti pochválila prostredníctvom sociálnej siete, že je po prvýkrát v radostnom očakávaní. Tenistka na Snapchate zverejnila snímku v plavkách s rastúcim bruškom. Po prepuknutí tejto radostnej správy sa samotná budúca mamička vyjadrila, že omylom zverejnila fotku, na ktorej už bola v 20. týždni tehotenstva. A tak sa nielen jej fanúšikovia dozvedeli, že je v požehnanom stave, ale aj jej okruh najbližších.

Serena a Alexis

Doteraz nebolo známe, či Serena a Alexis budú chystať dievčenskú alebo chlapčenskú výbavičku. Do sveta sa však dostala informácia o pohlaví ich dieťaťa a stojí za tým jej sestra Venus, ktorá ju prezradila počas rozhovoru. Reportér ju najprv pochválil za dobrú hru, no len pri tom neostali a rozprávali sa aj na tému Sereninho tehotenstva. Venus prezradila, že každá zo sestier chce, aby ich dieťa nieslo ich meno. A vyzerá to tak, že 35-ročná úspešná profesionálna tenistka nosí pod srdcom dievčatko.

[poll id=”92″]

Video: YouTube | Foto: Instagram | Zdroj: Usmagazine.com