Elle Style Awards patria k najprestížnejším odovzdávaniam cien za módu, ktoré si nenechajú ujsť ani známe osobnosti či modelky. Už tradične sa 19.ročník konal v Londýne, kde práve končil Fashion Week. Ceny si odniesli napríklad Suki Waterhouse, Lana Del Rey, Jourdan Dunn či Liv Tyler. Ktorá mala najlepší outfit?

[sociallocker]

Liv Tyler sa aj s bruškom ukázala v modrých šatách, aby si prevzala cenu za televíznu herečku roka. Sprevádzal ju jej snúbenec Dave Gardner a Liv bola nadšená z úspechu, ktorý jej priniesol seriál HBO ‘The Leftovers’.

25-ročná Modelka Jourdan Dunn neodišla naprázdno. Za jej veľký vplyv na módu a sociálne siete si odniesla cenu ‘Style Influencer of The Year’. V tento večer svojim outfitom rozhodne potvrdila, že si to zaslúžila.

Speváčka Lana Del Rey si pre tento večer zvolila veľmi jemný a dievčenský look. V dlhých ružových šatách vyzerala ako princezná. Odniesla si cenu za speváčku roka.

Hviezdou roka sa stala mladučká modelka a herečka Suki Waterhouse. Tá vo svojich šatách s odhaleným chrbtom doslova pripomínala slávnu Marilyn Monroe. Večer ju sprevádzala jej sestra a okrem modelingových kampaní ste ju mohli vidieť vo filmoch ako S láskou Rosie či Pýcha a Predsudok a Zombieovia.

Sestra slávnych dvojičiek Mary-Kate a Ashley Olsen, Elizabeth Olsen získala cenu v kategórii herečka roka. Tá sa objavila celá v bielom, zvolila široké nohavice a celý look doplnila dlhou vestou.

Ďalšia známa modelka Bella Hadid sa objavila vo veľmi zaujímavom outfite so strapcami. Svoju postavičku ukázala v čiernom trikote a obuté mala vysoké čižmy, čo jej pridávali na sexepíle.

Ženou roka sa stala krásna Karlie Kloss, za jej podnikateľskú a dobrovoľnícku prácu. Ako modelka vymyslela štipendium pre dievčatá v programovaní s názvom ‘Code with Karlie’, ktoré má pomôcť zvýšiť ich záujem o počítačovú techniku a vedu. Oblečené mala jednoduché čierne šaty s hlbším výstrihom.

Kritiku si v tento večer vyslúžila speváčka Charli XCX. Podľa mnohých sa jej zelený outfit na udalosť nehodil a pripomínal skôr kostým na detskú oslavu. Vieme, že sa dokáže obliecť aj lepšie, no toto jej nevyšlo a neulahodilo to ani jej krivkám.

V dobrom svetle sa neukázala ani Paloma Faith. Vršok, ktorý mala na sebe pripomínal skôr sveter od babičky na zimu tak dúfame, že jej nebolo príliš teplo. Svojim sfarbením by sa hodil aj k papagájom.

Obľúbená speváčka Ellie Goulding zvolila tiež jednoduché čierne šaty, ktoré ale doplnila dlhým náhrdelníkom. Všimli ste si už jej plnšie pery?

Zdroj: mirror.co.uk, elle.co.uk      Foto: gettyimages [/sociallocker]