Obľúbená speváčka Dara Rolins má za sebou turbulentné dni, počas ktorých sa riešili jej zákroky na tvári. Kráska počas víkendu na Instagrame oznámila, že sa na čas odmlčí, aby si po všetkom oddýchla a zotavila sa. Na Valentína sa však opäť prihlásila s prekvapivým vyjadrením.

,,Muselo to raz prísť::)… Bola to len otázka času a to načasovanie, ten moment, KEDY je absolútne individuálny. Tvrdenie, že je priskoro, mi príde asi rovnako priblblé ako to, že to ešte 10 rokov počká alebo, že je to už v 70 zbytočné. Neni a nepočká,” začala Dara Rolins svoj príspevok, ktorý zverejnila v deň sviatku zamilovaných.

,,Nech si každý rieši a ide to svoje. Po všetkých tých zaručených správach o tom VŠETKOM, čo už na sebe mám urobené, prerobené, je tu konečné skóre, jediná pravda z mojich úst a nikoho iného….,” pokračovala známa kráska, ktorá sledovateľov ďalej nasmerovala na svoj blog. Keďže tieto slová stoja pri snímke s jej partnerom Pavlom Nedvědom, v komentároch sa zišlo niekoľko reakcií, či bola alebo sa chystá svadba.

Fanúšikovia, ktorí zachytili, že blondínka minulý týždeň podstúpila zákroky, si však domysleli, že Dara naráža práve na ne. ,,Neriešte ma na fotkách kampane alebo v módnych časopisoch. Sú štylizované, post produkčne upravené. To predsa k celému tomuto cirkusu odjakživa patrí! Riešte ma na kamere, súkromných fotkách, na insta, na javisku, V REÁLE! Chcem tým povedať, že všetky tie zaručené správy blízkych zdrojov, múdrych redaktoriek, moderátoriek, ktoré ma predsa poznajú roky a vedia presne, čo mám a nemám – sú absolútny nezmysel,” rozpísala sa československá ikona.

51-ročná bohyňa priznala, že si nechcela opakovane ničiť tvár rôznymi výplňami, a tak sa rozhodla pre najradikálnejšie riešenie, a to facelift. Vysvetľovať ho verejnosti v pláne nemala, no zvrtlo sa to. ,,Časť príbehu, ktorý mal zostať mojim súkromím, prekročil tú pomyselnú hranicu ženskej intimity, je vec druhá. A preto som vedela, že odpoveď “no comment”, je už zbytočná a v mojom prípade vlastne nelogická. Tí, čo ma poznajú vedia, že sa nikdy nevytáčam a hrám v živote na rovinu,” uviedla Dara, ktorá sa aktuálne zotavuje v Taliansku po boku svojej lásky. O speváčku je výborne postarané a všetko je vraj v najlepšom poriadku.

Zdroj/Foto: Instagram/dararolins_vermi, vernmibydara.com