Petra Vajdová sa po škandáloch s alkoholom a liečením stiahla z verejného života aj z divadelných dosiek. Herečka sa po dlhých mesiacoch odmlky rozhodla konečne prehovoriť. Sympatická neter Jozefa Vajdu je teraz ako vymenená!

Petra Vajdová prežíva po náročnom období konečne krásne chvíle. Keď sa prevalil škandál herečky s alkoholom, stiahla sa ako z divadelných dosiek, tak aj z verejného života. Niekoľko mesiacov strávila v protialkoholickej liečebni, kde sa napokon dala dokopy s Martinom. Odvtedy nabral Petrin život raketový spád.

Prišla tajná svadba, tehotenstvo a napokon narodenie vytúženého synčeka, ktorého si aktuálne rodičia dosýtosti užívajú. Petra sa konečne po mesiacoch mlčania rozhodla prehovoriť a pre televíziu Markíza odhalila, ako sa po turbulentnom období plnom zmien má. Z jej slov aj výzoru je zrejmé, že herečkin život sa uberá tým správnym smerom a sála z nej pokoj a šťastie. Už v týchto dňoch sa navyše vracia do milovanej práce, kde sa na ňu môžu tešiť diváci.

Malý Martinko robí Petre nesmiernu radosť: „Martinko je strašne krásny, čo povie asi každá mamina o svojom bábätku, je nežný a ja ešte neviem povedať na koho sa podobá,“ usmieva sa. S manželom zažívajú nádherné chvíle v trojici a aj on trávi s maličkým všetok voľný čas. „Oni sa spolu rozprávajú, on mu spieva, tancuje a robí mu program,“ dodáva spokojne Vajdová, ktorá je ako vymenená. Materstvo a manželstvo herečke neuveriteľne prospieva, veď uznajte sami.

Rozhovor s Petrou môžete vidieť >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Facebook/Martin Hrnčiřík, Televízia Markíza