Populárny herec si užíval sviatočné dni, pričom nemohol tušiť, že o pár hodín neskôr sa dostane do život ohrozujúcej situácie. Akoby zázrakom vyviazol z dopravnej nehody bez vážnejších zranení, pričom sa rozhodol fanúšikom ukázať, v akom stave skončilo jeho auto.

Britský herec Gary Lucy si ešte 25. decembra užíval vianočné ráno, pričom o hodinu neskôr sadol do auta, aby dokúpil pár drobností k vareniu. Počas jazdy mal však desivú autonehodu, po ktorej zostalo auto absolútne zdemolované.

V týchto chvíľach nie je známa príčina nešťastia. 41-ročný herec však vyviazol iba so zraneným kolenom a môže tak hovoriť o obrovskom šťastí. ,,Niekto tam hore na mňa dnes dával pozor,“ napísal na sociálnej sieti a následne zverejnil záber zničeného vozidla. Gary na tohtoročné sviatky rozhodne nezabudne.

Diváci môžu anglického herca poznať z policajnej drámy The Bill, kde stvárnil Willa Fletchera, no fanúšikov si získal aj postavou Luka Morgana v seriáli Hollyoaks. Zahral si aj v telenovele BBC EastEnders a fantasticky sa zhostil postavy futbalistu Billyho v šou The Dumping Groud.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/gary.lucy | Foto: IG/gary.lucy, Laura Andersen, FB/Gary Lucy