Adela Vinczeová a Viktor Vincze sa už niekoľko mesiacov starajú o malé bábätko, ktoré sa rozhodli adoptovať do svojej rodiny. Televízna dvojica sa tak odhodlala obrátiť svoj život naruby a popri úspechoch v práci sa môžu tešiť aj z maličkého prírastku. 

Samotná Adela nedávno v podcaste Real Talk priznala, že od príchodu synčeka sa v jej živote udiali viaceré zmeny. Do dovtedy bezkonfliktného manželstva prišli podľa jej slov i prvé hádky a nezhody týkajúce sa najmä bežných každodenných starostí. Tie však, našťastie, dokážu urovnať v priebehu krátkej chvíle a na záver sa spolu často i zasmejú.

Na otázku, či sa moderátorka zmenila aj ako človek, odpovedala pre Najmama jej blízka priateľka Hana Lasicová. Scenáristka sa s Adelou pozná už od detských čias, pričom sú i po rokoch blízke kamarátky. Tá však hovorí, že obľúbená tvár Markízy sa jej nezdá iná než doposiaľ. “Ale, obdivujem ju, že sa v podstate stále snaží si zachovať svoju identitu mimo dieťaťa. Že sa venuje aj tomu, čo ju živí. Je to také smutné, že niekto má potrebu to kritizovať, keď matka pracuje, ale keď pracuje otec, tak to sa nikdy nekritizuje,” myslí si.

Adelu tiež obdivuje za to, že je svojím prístupom príkladom aj pre chlapčeka. “Že je samostatná, môže sa spoľahnúť sama na seba, že nemusí očakávať od niekoho iného, aby ju zachraňoval,” uviedla. Lasicová ale doplnila, že neodsudzuje ani ľudí, ktorí majú na túto tému odlišný názor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: najmama.aktuality.sk | Foto: Televízia Markíza, IG/viktorvincze