Herečka sa evidentne psychicky zrútila a svoj stav následne nedokázala zvládnuť. Bolo nutné aby zasiahla polícia, zdravotníci a aj hasiči.

[sociallocker]Americká herečka Mischa Barton (31) známa ako Marissa zo seriálu O.C. California skončila na psychiatrii po tom, čo šialene kričala na ulici. Zúfalá žena sa objavila pred domom iba v bielej košeli a nohavičkách s neupravenými vlasmi a rozmazaným make-upom.

Jej agresia eskalovala do takej miery, že sa zavesila na svoj plot a obvinila svoju matku, že je čarodejnica a vykonáva nekalé praktiky. Taktiež sa vyjadrovala na adresu Boha. ,,Ach, môj Bože, to je koniec. Cítim to. Hnevá ma to,“ na záver padla herečka na kolená a opakovala niekoľkokrát uvedenú vetu.

Mischa desila okoloidúcich ale aj susedov

Susedia sa obávali o ňu, ale aj o seba a tak zalarmovali políciu aj zdravotníkov. Nakoniec sa objavili aj hasiči. Zdravotníci podľa svedkov špekulovali o predávkovaní z liekov, alkoholu alebo drog. Okamžite bola prevezená na psychiatriu a pri prevoze nerobila problémy.

Nie je to prvýkrát čo herečka bojuje so svojím duševným zdravím. V roku 2009 bola hospitalizovaná pre duševné ochorenie. Na pár rokov sa zdalo, že sa Mischa pozviechala a účinkovala aj v niekoľkých scénach rôznych seriálov. No zdá sa, že jej zdravotný stav sa opäť zhoršil.

Mischa ako ju poznáme

Zdroj: Tmz.com  |  Foto: Instagram.com, YouTube.com
[/sociallocker]