Lenka Mišiaková neodštartovala týždeň v Bez servítky najlepšie. Ba priam sa postarala o poriadnu blamáž, keď sa pred celým Slovenskom opila a svoju večeru doslova spackala. Súperi jej to dali vo štvrtok pekne vyžrať.

Napriek tomu, že sa Lenka počas svojho večera opila a postarala sa o poriadne fiasko, bolo vidieť, že s varením skúsenosti má. Dôkazom je aj jej 4. miesto v kulinárskej šou MasterChef, kde účinkovala v roku 2016.

Hanba opitej Lenky v Bez servítky: Kedysi však takto hviezdila!

Brunetka sa v Bez servítky zmienila, že pracovala aj v michelinskej reštaurácii. Vo štvrtok tak jej súperov zaujímalo, čo tam vlastne robila. ,,Kuchárku. Čo by som tam robila?” odpovedala stručne, čím spustila vlnu výsmechu. Priznala však, že v danom podniku pracovala naozaj krátko. ,,Päť minút,” zareagovala Katka. ,,Iba kým otvorila dvere a zavrela. Jednu fušku mala,” pridal sa s rehotom Adam, ktorý si robil srandu, že Lenka robila uvádzačku.

Pondelková súťažiaca iba v tichosti prehĺtala a uvedomovala si, že skrz cez svoj výkon nemôže veľmi vyskakovať. ,,Priznám sa, že keby sa mi môj pondelok podaril a niekto by si dovolil povedať mi niečo takéto, tak možno aj skočím cez ten stôl,” uviedla Lenka. Ukážku si môžete pozrieť v priloženom videu a celý diel dnes podvečer.

Zdroj/Foto: Facebook/Bez servítky – TV JOJ