Je tomu už nejaký ten rôčik, čo je krásna moderátorka Diana Hágerová neoddeliteľnou súčasťou televízie Markíza. Oficiálna partnerka obľúbeného Romana Juraška sa však v týchto dňoch odhodlala na výraznú premenu, ktorá jej doslova vdýchla vietor do vlasov.

Markizáčka Diana Hágerová, ktorá tvorí pár s Romanom Juraškom, moderátorom Telerána, podstúpila v týchto dňoch výraznú zmenu imidžu. Krásna mamička 18-mesačnej Izabelky neváhala a pre dobrú vec sa vzdala svojich dlhých blond vlasov, ktoré pre ňu boli okrem nikdy nemiznúceho úsmevu doslova charakteristické.

Sympatická tvár televízie sa posadila do kresla kaderníka Jirka Blatného, ktorý jej vlasy skrátil o neuveriteľných 40 centimetrov. Aj keď by si niekto mohol pomyslieť, že tak výrazná premena a vzdanie sa dlhej koruny krásy by mohlo byť pre jednu ženu fatálnym, opak je pravdou. Diana totiž vyzerá po premene doslova fantasticky!

A čo je hlavné, práve týmto skutkom pomohla dobrej veci, nakoľko z vlasov moderátorky bude napokon vyrobená parochňa pre onkologických pacientov. “VEĽKÁ ZMENA. Nie pre mňa, veď vlasy dorastú.. Veľká zmena to bude pre niekoho, kto aj vďaka týmto mojim (pár) vlasom a projektu @vystrihaj_sa_slovensko získa späť niečo, čo stratil,” napísala k snímkam Diana.

Zdroj: Markiza.sk, Instagram/DiHager