Na sídlisku v Banskej Bystrici zažili cestujúci, ktorí čakali na autobus, poriadny šok. V kríkoch našli ležať mužské telo bez akýchkoľvek známok života. Privolaní záchranári už len skonštatovali smrť. Prípadom sa zaoberá polícia.

Otrasný nález! V sobotu okolo obeda sa naskytol ľuďom čakajúcim na autobus v Banskej Bystrici strašný pohľad. V kríkoch pri autobusovej zastávke na sídlisku Radvaň našli ležať nehybné mužské telo. Privolaní záchranári už nedokázali neznámemu mužovi pomôcť a mohli už len skonštatovať smrť. Pri mŕtvole sa nenachádzali žiadne doklady, jej identitu pomohol vypátrať vytetovaný pentagram na predlaktí. Ide o 36-ročného muža z Banskej Bystrice, informovala hovorkyňa banskobystrickej polície Mária Faltániová. Identitu potvrdili aj rodičia nebohého muža.

Čo bolo príčinou smrti a prečo sa muž nachádzal práve pri zastávke objasní až prebiehajúce vyšetrovanie. Ako však povedala policajná hovorkyňa, obhliadajúci lekár cudzie zavinenie predbežne vylúčil a bola nariadená súdna pitva. Polícia začala trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

Zdroj: noviny.sk, PZ SR | Ilustračná foto: YouTube