Dominika Morávková (29), ktorá momentálne hviezdi ako moderátorka relácie Zem spieva, má dôvod na radosť. Ako informovala na sociálnej sieti Instagram, iba pred pár dňami priviedla na svet svoje druhé dieťatko, ktoré dostalo krásne meno.

Speváčka hudobného zoskupenia S hudbou vesmírnou, moderátorka, ale aj talentovaná herečka, ktorá zahviezdila vo filmoch Špina či Johankino tajomstvo, sa stala dvojnásobnou mamičkou. “Toto už ani pravda nie je! Vtipná zostava v očakávaní sa pár dní dozadu zmenila na silnú štvoricu fajn ľudí pod jednou strechou. Milujem svoju rodinu,” napísala Dominika k snímke, kde sa jej ešte črtá tehotenské bruško.

Manželovi Jánovi priviedla krásna blondínka na svet druhé dieťatko a ako uvádza televízia Markíza, k dcérke Amálke im tentokrát pribudol synček. „Sme zdraví a máme za sebou krásny prvý týždeň. Damián Hugo má dve mená, jedno mu dal tatino a druhé jeho sestra Amélia. Užívam si šestonedelie a oddych. No a najlepšie sa máme, keď sme všetci štyria spolu doma,” uviedla s láskou Dominika. Ešte raz blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/dominika.moravkova