Dve ženy, ktoré spája meno Rytmus, sa už o pár hodín predstavia divákom Markízy v obľúbenej relácii Chart Show. Sokyne sa tak po dlhšej dobe opäť stretli v zákulisí a dokonca aj Jasmina zaspievala na pódiu.

Po rozchode Dary (47) a Rytmusa (43) si dvojica istú dobu posielala štipľavé verejné odkazy a bolo tak zrejmé, že emócie okolo ukončenia niekoľkoročného vzťahu neutíchali. Dnes je však všetko inak a kým Dara je úplne nad vecou, Jasmina (30) si s Rytmusom užíva rodinku a malého Sanela.

Po tom, ako sa dve sokyne v láske stretli na Dni otvorených dverí v roku 2018 v Markíze, si po dlhšej dobe situáciu zopakovali. Už o niekoľko hodín sa totiž predstavia divákom v novej časti Chart Show. Dara odspieva na pódiu pieseň so svojimi tanečníčkami, no prekvapením je, že tesne pred ňou zaspieva aj samotná Alagič!

Jasmina si pritom spievanie vyskúšala počas náročnej šou Tvoja tvár znie povedome, kedy sama priznala, že ide o poriadne ťažký chlebíček. A čo sa odohrávalo medzi dvomi ženami v zákulisí, keď sa nikto nepozeral? “Výroba Chart Show bola úplne pohodová. Jasmina a Dara sa v zákulisí aj stretli a všetko prebehlo v priateľskej atmosfére,” uviedol pre Plusku človek zo zákulisia. O žiadnej veľkej vojne tak nemôže byť ani reči.

>> TU <<< (opens in a new tab)">Takto zaspieva Jasmina v novej Chart Show >>> TU <<<

Dara vystúpi v Chart Show hneď po Jasmine
Jasmina si spev vyskúšala počas šou Tvoja tvár znie povedome

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Facebook/ChartShow Televízia Markíza,