Spevák Pavol Habera (56) je dlhé roky obávaným katom v speváckej súťaži Česko Slovensko hľadá Superstar. Mnoho fanúšikov však časom zistilo, že porotca má aj úplne inú tvár, ktorá pôsobí omnoho prístupnejšie. Na sociálnej sieti pravidelne zverejňuje vtipné fotky a videá, pričom najnovšie sa priznal k poriadnemu trapasu.

Líder legendárnej kapely Team pôsobí ako veľký gentleman a určite patrí k mužom, ktorí k ženám prechovávajú mimoriadnu úctu. O to viac je prekvapujúce, že dokázal jednu vernú fanúšičku nechcene ponížiť priamo na koncerte pred tisíckami ľudí.

So svojím trapasom sa Habera podelil na sociálnej sieti. ,,Už sa mi stalo, že som povedal pani v prvej rade podo mnou, že jej zahráme pesničku „Som v tom“, keďže je tehotná. A ona že: ‚ale ja nie som!‘ Táto, našťastie, naozaj bola. Aj preto rád hrám na malých akciách. Kde by som si inak zatancoval s dvomi naraz? Tanec, to je moje- chcel som dať aj vyhadzovačku, keďže som veľmi temperamentný tanečník, ale… žartujem!“ priznal sa Paľo k jeho verejnému prešľapu.

Zdroj: Instagram/pavolhabera  |  Foto: Instagram/pavolhabera, markiza.sk, Pixabay