V mimoriadne obľúbenom slovenskom seriáli Nemocnica našli svoje miesto viaceré zvučné mená domáceho šoubiznisu, pričom sa tu ukázalo i množstvo epizódnych postáv. K novým posilám jojkárskeho projektu sa však najnovšie zaradili aj ďalšie mladé tváre, ktoré v súkromí dokonca tvoria pár!

Jojkársky seriál Nemocnica zlákal pred televízne kamery viaceré esá domáceho šoubiznisu, ku ktorým sa najnovšie pridal aj víťaz šou Tvoja tvár znie povedome, herec Dárius Koči. 29-ročnému rodákovi z Nových Zámkov, ktorý vystupuje vo viacerých muzikáloch divadla Nová scéna, sa však darí aj v súkromí, pričom už viac ako dva roky tvorí pár s blondínkou Dianou Klamovou.

Príťažlivú krásku mohli slovenskí diváci spoznať vďaka seriálu Pán profesor, kde si zahrala jednu zo študentiek, kým najnovšie začína svoju cestu v Nemocnici ako nová doktorka Gréta Blanárová. Ako uvádza TV JOJ, seriálový príbeh dvojice zatiaľ nebol prepojený, avšak čo nie je, môže byť. Nechajme sa teda prekvapiť, či budú tvoriť pár aj na televíznych obrazovkách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV JOJ | Foto: TV JOJ, IG/nemocnica_tvjoj, darius_koci, dianaklam