Aj keď to na Slovensku posledné dni veľmi pozitívne nevyzeralo a počasie nás dokonca donútilo vytiahnuť teplejšie oblečenie, zdá sa, že najbližšie dni sa môžeme opäť tešiť na to pravé letné počasie.

[sociallocker]A čo nás okrem krajších letných dní čaká v týždni od 18. do 24. júla?

BARAN

Tento týždeň sa bude pre vás niesť v znamení ohňa. Pripravte sa preto na poriadnu dávku dobrodružstva, bláznivých nocí či nových milostných príbehov. Trošku horšie to vyzerá s prácou, ale ak si všetko poriadne zorganizujete, zvládnete to perfektne.

BÝK

Vplyv bojovného Marsu trošku skomplikuje býkom tento týždeň, ale nakoniec sa vám všetko podarí podľa vašich predstáv. Cez víkend si doprajte relax niekde pri vode, alebo si len tak ľahnite pod slnečník na záhradu a hneď sa budete cítiť lepšie.

BLÍŽENCI

Trošku horšie dni budete mať v prvé dni týždňa, no od stredy sa to bude postupne vylepšovať. Venujte sa viac svojmu partnerovi a spoločné chvíle si užite naplno. Obom vám to veľmi pomôže a zároveň sa budete aj lepšie cítiť po psychickej stránke.

RAK

Tento týždeň si dajte pozor na náhodné stretnutia, ktoré by mohli viesť až k flirtom. Tie by ale nemuseli dopadnúť presne podľa vašich predstáv. Ak však túžite po vášnivom dobrodružstve, tak si určite prídete na svoje.

LEV

Vplyv nepriateľského Mesiaca môže tento týždeň narušiť vzťahy v rodine, ktoré vyústia až do nedorozumení. Skúste radšej vašu temperamentnú povahu trošku schladiť a nenechajte sa vyprovokovať.

PANNA

Mali by ste spomaliť a myslieť viac aj na oddych. Po namáhavých dňoch si to rozhodne zaslúžite. Tento týždeň môžete zažiť aj nejaké to sklamanie v láske, ostanete zmätený, alebo sa vám v práci niečo nepodarí. Nezúfajte a skúste sa na to pozerať s čistou mysľou.

horoscope

VÁHY

Pracovný týždeň vám veľmi nevyjde a nič výnimočné sa v ňom neudeje. Zlom však nastane v piatok, kedy sa dokonca črtá možnosť stretnúť novú osobu. Z priateľstva sa môže neskôr vyvinúť láska.

ŠKORPIÓN

Tento týždeň budete ako na hojdačke. Podráždenosť, finančné problémy či pochybnosti v oblasti lásky vás vytočia. Ste však ambiciózny a tak sa môžete prejaviť v práci a zlepšiť si tým náladu. Cez víkend zájdite niekde na výlet a skúste načerpať čo najviac síl do ďalších dní.

STRELEC

Strelcov čaká skutočne magický týždeň. Flirt sa môže razom zmeniť na vášnivé dobrodružstvo nabité množstvom intímností. Dajte pozor, aby vám to však neprerástlo cez hlavu a neostali neskôr sklamaný.

KOZOROŽEC

Väčšinu dní budete hlavou niekde v oblakoch a preto by ste sa zo svojho sna mali čím skôr prebudiť. Počúvajte viac vaše podvedomie a myslite tak na budúcnosť, neobzerajúc sa za minulosťou.

VODNÁR

Vodnárov čaká ťažký týždeň v práci, ale aj v osobnom živote. Skúste si trochu viac oddýchnuť, prípadne niekde zájsť na výlet, či len tak relaxujte pri vode. Rozhodne to vašej psychike veľmi pomôže.

RYBY

Jupiter zabezpečí príjemné dni strávené s vašim partnerom, ktorý sa vám bude naplno venovať. Veľa energie vás ale bude stáť práca, na ktorú budú kladené vysoké nároky. Vy to však ale dokážete zúžitkovať vo váš prospech.

Foto: pixabay.com[/sociallocker]