I.M.T. Smile patrí medzi najúspešnejšie slovenské kapely, pričom sa na hudobnej scéne objavujú už viac ako 20 rokov. Na účte majú desiatky úspešných hitov a najnovšia skladba bude určite patriť medzi ne. Jedným z dôvodov môže byť aj magický videoklip, v ktorom zahviezdil známy šoubiznisový pár.

Slovenská skupina plánovala natočiť nový videoklip k piesni “Aj keby…“, no dvojica, ktorá mala hrať v emotívnom príbehu, sa nakoniec kvôli zaneprázdnenosti nemohla dostaviť na natáčanie. V tom čase bol Ivan Tásler na spoločnej večeri s manželmi Gáboríkovcami, pričom samotný Marián nadhodil, že oni pôjdu kľudne do toho.

Aj keď vyhlásenie hokejistu malo byť brané humorne, líder skupiny nad tým začal vážne uvažovať. ,,Oslovil nás, my sme sa porozprávali o tom s manželkou, a tým, že sme aj fanúšikovia veľkí, aj manželia, tak to bolo také celé prirodzené,“ uviedol Gáborík pre topky.sk. Pár sa tak stal súčasťou videoklipu, ktorý je nabitý romantikou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Facebook/IMT Smile, Instagram/iversanns, rytmusking, filip_tumaa, mambadasha  |  Video: YouTube