Real Madrid je klubom na pomyselnom vrchole futbalovej pyramídy a hrať zaň je snom miliónov začínajúcich futbalistov. Podarí sa to ale len hŕstke a len zopár sa stane stálicou tohoto klubu.

Každopádne, jedného dňa by tento klub mohol posilniť futbalista s krkolomným nemom Kvicha Kvaratskhelia. Gruzínsky krídelník zažiaril vo svojej prvej sezóne v SSC Neapole, ktorému pomohol k prvému titulu v Serie A od čias Diega Maradonu.

Včera (29. novembra) si Gruzínec zahral vrámci Ligy majstrov práve na štadióne Realu Madrid, kde ale neodvrátil prehru svojho klubu 4:2. Pre hráča to bol podľa jeho hrdého otca špeciálny zápas.

„Kvicha vždy sníval o tom, že bude hrať za Real Madrid. Som si istý, že je tomu stále tak. Hrať proti Realu bolo preňho niečo špeciálne. Naša rodina je plná fanúšikov Realu Madrid, vrátane mňa,“ povedal jeho otec, ktorý tak naznačil, že jeho syn zrejme v prípade záujmu tohoto španielskeho giganta nebude váhať s prijatím ponuky. Otázkou je, či do Neapolu dorazí, hoci už behom leta sa v médiách skláňalo medzi možnými posilami aj to jeho.

Zdroj: X/Fabrizio Romano | Foto: IG/realmadrid