Je tomu už nejaký ten piatok, čo kapela „S hudbou vesmírnou“ vydala svoj prvý singel „Je nám teplo“ a absolútne ním zvalcovala celé Slovensko. Vždy dobre naladení hudobníci tentokrát prekvapili fanúšikov výraznou zmenou, ktorá ich poriadne zaskočila. 

Kapela s Hudbou vesmírnou si získala sympatie poslucháčov nielen vďaka sympatickým a vždy usmiatym hudobníkom, ale aj trefným textom či jednoduchým spevovým linkám. Každá skladba Dominiky, Sorizza a Mareka sa stala doslova hitom, pričom v tej poslednej im hosťovala bývalá farmárka Lucia „Lula“ Gachulincová.

Moderátori šou Zem spieva sa však zrejme chceli posunúť vo svojej tvorbe o niečo ďalej a spolu s prvým CD vydávajú aj nový singel, ktorý je prekvapivo v angličtine. „Vonku je mrazivo, máme pre vás niečo na zahriatie. Sú dva druhy angličtiny, tá pre native speakerov a tá pre zvyšok vesmíru. Máme pre vás novú pieseň a veríme, že jej bude rozumieť celý vesmír. Snívajte svoje sny a žite ich,“ napísala kapela k novej skladbe „All Is Made For You“. O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch.

Zdroj: YouTube