Slovenská hudobná scéna je plná jedinečných umelcov, pričom k legendám domáceho pop-rocku zaiste patrí aj 61-ročný Prešovčan Peter Nagy. Ten nahral v roku 1986 nestarnúci hit Láska je tu s nami, ktorý sa po troch desaťročiach dočkal svojej novej verzie!

Rádio Expres si v utorok (15. decembra) pripravilo pre svojich poslucháčov jedinečné prekvapenie, keď odpremiérovalo špeciálnu verziu skladby Láska je tu s nami (Vianoce 2020). Jedinečného projektu nového spracovania sa zúčastnil aj samotný autor Peter Nagy so skupinou Indigo, pričom si na pomoc prizval hudobné hviezdy Katarínu Knechtovú, Lukáša Adamca, Mika Hladkého, Peter Bič Project, Emmu Drobnú, Rasťa Kopinu, Kristínu, Máriu Čírovú, Zuzanu Smatanovú a Petra Cmoríka.

Pieseň interpreti nahrávali na jedenástich rôznych miestach. Finálna nahrávka vznikla v LVGNC studios pod dohľadom Mareka Rakovického a jeho tímu. Do klipu sa dostali aj videá poslucháčov, ktoré poslali do rádia. V nedeľu 20.12. sa na Facebooku Rádia Expres koná Vianočný papučový online festival s podtitulom #Spolu doma na Vianoce. 12 interpretov vystúpi každú polhodinu v čase od 15:00 do 21:00. Poslucháči sa môžu tešiť na Desmod, Emmu Drobnú, Gladiátor, duo Dennyiah, Petra Cmorika, vokálnu skupinu For You, Adama Ďuricu, Roba Opatovského, Majselfa, kapelu Nocadeň, Maťa Ďurindu a Peter Bič Project.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, expres.sk