Tomáš si po týždňoch v Turecku spomedzi 18 dievčat vybral mladú Petranu, s ktorou ešte v januári odcestoval do Thajska. Už po niekoľkých spoločných mesiacoch však prišla nečakaná facka. Zaľúbenci sa napokon rozišli a ich cesty sa definitívne rozdelili.

Po tom, ako sa Tomáš rozhodol pre Petranu, prehovorili vypadnuté dievčatá, ktoré dvojici venovali miestami aj poriadne ostré slová. Srdcu však nik nerozkáže, a tak si pohľadný podnikateľ najprv vyskúšal bývanie u Petrany na Slovensku, neskôr sa modrooká kráska presťahovala do Thajska. A hoci sa zdalo, že hrdličky si nažívajú ako v raji, začali sa vynárať prvé problémy. Rozdiely sa dokonca prehĺbili natoľko, že vzťahu Petrany a Tomáša je koniec, pričom ich vzťah definitívne stroskotal.

Petrana prehovorila pre Markizu.sk o tom, čo bolo dôvodom rozpadu ich lásky. “Máme veľa spoločného, no vo veľa veciach a najmä o predstave fungovania vzťahu máme rozdielne názory. Tomášove priority boli iné ako moje a čím dlhšie sme boli spolu, tým viac sa to prejavovalo. Prekážkou vo vzťahu bola aj diaľka a cestovanie,” priznáva. Dodáva však, že ju rozchod mrzí: “Naozaj som Tomáša ľúbila, ale keď niečo nemá perspektívu do budúcna, netreba to udržiavať. Užili sme si spolu krásne chvíle, veľa ma toho naučil a som za náš čas spolu vďačná,” dodáva.

Tomáš sa o vzťahu s Petranou vyjadril ako o neštandardnom, keďže svoju lásku museli kvôli televízii prvé mesiace skrývať. Napriek vzájomným sympatiám a citom však ich láska došla k svojmu koncu. “Aj toto bola skúška, ktorá náš vzťah poznačila. Zažili sme krásne mesiace, no časom sme zistili, že sme obaja rozdielni, či už povahovo alebo názormi. Bohužiaľ, momentálne sme obaja v úplne inom štádiu života, ktorý, aj napriek pokusom spojiť ho do jedného, nevyšiel,“ uviedol podnikateľ, ktorý však Petrane zaželal, aby našla lásku svojho života.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: Televízia Markíza