Neuveriteľné! Futbaloví fanúšikovia prepadli manželský pár priamo v ich osobnom automobile, ktorý šoférovala žena. Muža napadli, zranili a nakoniec im… ukradli šále s názvom futbalového klubu FC DAC 1904 Dunajská Streda!

Šokujúci prípad sa odohral pred nedeľným futbalovým zápasom medzi FC DAC 1904 Dunajská Streda a Spartak Trnava. Manželia sa presúvali automobilom značky Opel Corsa na futbal pri motorkárskej dráhe, keď odrazu muži z auta Volkswagen Transporter vyskočili z auta a kričali: „Zastav šály!“

S kuklami na hlavách zablokovali prichádzajúce vozidlo. Prvotné búchanie na kapote sa zmenilo v útok priamo v aute, keď sa jednému z páchateľov podarilo dostať dnu cez zadné dvere. 51-ročnému mužovi vytrhol šál s nápisom DAC a vzápätí sa ďalší útočník dostal do interiéru cez predné dvere. Tam sa snažil vytrhnúť šál aj 61-ročnému spolujazdcovi.

„Ten sa bránil a nakoniec ho jeden z mladíkov fyzicky napadol. Po údere do tváre ho premohol a šál mu zobral. Manželke, ktorá auto Opel Corsa šoférovala, sa našťastie nič nestalo. Okradnutí fanúšikovia vyhľadali v meste policajnú hliadku a všetko nahlásili,“ informuje trnavská polícia.

Tá skupinu mužov obmedzila na slobode a štyria z nich boli umiestnení do cely policajného zaistenia. Šály sa dostali naspäť k pôvodným majiteľom a vyšetrovateľ obvinil dve 19-ročné osoby zo zločinu lúpeže.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR – Trnavský kraj | Foto: pixabay.com, FB/Polícia SR – Trnavský kraj