Hviezda seriálu Oteckovia Marek Fašiang (32) sa dlho prezentoval ako slobodný muž, ktorý sa v tomto období zameriava predovšetkým na svoju prácu. No vďaka markizáckemu seriálu sa stal čoraz slávnejší a o záujem zo strany žien rozhodne nemal núdzu. On však vsadil na mladú krásku.

Seriálový Tomáš sa v uplynulých dňoch ukazoval na verejnosti so študentkou Terezou Bizíkovou (19), ktorú označil ako kamarátku z partie. No ich správanie nasvedčovalo, že majú k sebe omnoho viac bližšie ako priatelia. Vraj mala mladučká modelka kvôli Fašiangovi opustiť svojho dlhoročného partnera Kristiána (22).

Emócie z tohto zamilovaného trojuholníka boli údajne vyhrotené na verejnosti. Tereza a Marek sedeli na lavičke, držali sa za ruky a bozkávali ako pubertiaci. Okolo išiel Terezin bývalý priateľ s kamarátom. Keď ich videl, odstavil auto na hlavnej ceste a vybehol z neho,“ prezradil pre cas.sk. modelkin kamarát.

Následne sa mali dvaja sokovia v láske pobiť a trhať si oblečenie. Konflikt zastavil až Kristiánov otec a dokonca prišli aj rodičia študentky, ktorí sa zoznámili s hercom a odvtedy ich pravidelne navštevuje. Nakoniec sa k svojmu vzťahu vyjadril aj obľúbený ,,tatušo.“ „Je pravda, že sme sa po Terezinom rozchode začali stretávať. Je však ťažké vyhodnotiť vzťah po takom krátkom čase, tak pevne verím, že nám doprajete čas, aby sa mohol vyprofilovať,“ priznal Marek.

Študentka Tereza by mala byť vo vzťahu s Fašiangom

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram