Manželia sú šťastní a ich vzťah nazývajú ideálnym. Aj napriek tomu sú terčom zmätených pohľadov a niekoľkokrát už na nich bola privolaná aj polícia. Niet sa čo diviť, takýto pár vyvoláva v ľuďoch mnoho zvedavých otázok.

Manželia Tori a Eddie Smithovci pochádzajú z amerického mesta Baltimore, pričom patria k šťastným párom, ktorým vzťah iba prekvitá. Na tom rozhodne výnimočné nič nie je, keby medzi nimi nebol 27-ročný vekový rozdiel.

22-ročná brunetka je bez práce a jej manžel pracuje ako vodič nákladného vozidla, v dôsledku čoho sa k nemu často pridá a vozí sa s ním, aby spolu trávili čas. Vďaka svojmu vzťahu sa však už niekoľkokrát dostali do problémov s políciou.

Nie je to tak dávno, čo kolega 49-ročného muža zavolal políciu, keďže sa domnieval, že Eddie uniesol mladú tínedžerku. Dvojica tak musela vysvetliť, ako sa veci skutočne majú a aj samotní muži zákona zostali bez slov. Pred pár týždňami ju zase spozoroval neznámy muž, keď si na pumpe išla odskočiť na toaletu, pričom jej odhadol 13 rokov.

Vo chvíli, keď odchádzali, cestu im zatarasili dve policajné autá. ,,Nemohla som uveriť tomu, že si niekto myslel, že môj manžel uniesol mladistvé dievča. Preukázala som svoju totožnosť a policajti sa začali smiať,“ uviedla Tori pre dailymail.co.uk. Napriek veľkému vekovému rozdielu sú spolu šťastní a čo si myslí okolie ich vôbec nezaujíma. Bola to vraj láska na prvý pohľad.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Twitter