Prostorekosť a často aj vulgárnosť sa Rytmusovi (41) tentokrát nevyplatili. Za jeho nedávny prešľap sa na rapera chystajú právnici potom, čo urobila TV Markíza rázne rozhodnutie. Odtrpieť si to má pritom aj Jasmina (29)…

Rytmus si servítku pred ústa nedáva a kým jedny ho za to milujú, iným leží poriadne hlboko v žalúdku. Tentokrát sa ale raper trafil vedľa s vulgárnym príspevkom na adresu moderátorov Markízy. Konflikt sa pritom začal potom, ako zverejnil zásnubnú fotografiu s Jasminou na svojom profile Instagramu. Na fotku nezabudol pridať ani odkaz “Nekradnite mi fotky, vy koko**ovci.Keď tento príspevok uvideli v Teleráne markizáci Adriana Poláková a Daro Richter, nestačili sa čudovať.

Rytmus ale ešte pritvrdil, keď na sociálnu sieť zavesil aj posmešné a urážlivé fotky moderátorov, na ktoré pridal vulgárne texty ako “šľapka” či “buzerant”. Televízia Markíza ale zjavne Rytmusov zmysel pre humor nezdieľa a rozhodla sa podniknúť právne kroky: “Televízia Markíza sa absolútne dištancuje od vulgárnych a agresívnych prejavov pána Vrbovského. Spôsob, akým atakoval našich moderátorov, považujeme za neadekvátny a sme pripravení podniknúť ďalšie právne kroky,” znie stanovisko televízie pre Plusku.

Podľa zdroja zo zákulisia Markízy je televízia pobúrená aj z prístupu rapera vzhľadom k tomu, že ho sleduje množstvo detí a mládeže. Údajne si Vrbovský neuvedomuje, že Poláková je matkou dvoch detí a vulgarizmy teda nie sú vôbec vhodné. Zlíznuť následky jeho posmeškov si má ale vraj aj Jasmina, ktorá sa Rytmusa zastala so slovami, že ide o jeho štýl humoru a vyjadrovania, no následne celú komunikáciu zmazala: “Na nejaký čas o nej nebudú písať ani ju nijako promovať,” prezrádza o moderátorke, ktorá sa v nedeľu predstaví v Tvojej tvári prezlečená práve za Rytmusa.

Jasmina sa prezlečie v nedeľu za Rytmusa, hoci Markíza naňho posiela právnikov

O Patrikovom počine s moderátormi Markízy a vulgárnym slovníkom si ale myslia svoje aj jeho fanúšikovia: “Namiesto toho, aby si si užíval lásku a šťastné chvíle s Jasminkou, tak sa v každom príspevku zaoberáš tým, kto o tebe hovorí a píše a koľko stál prsteň. Spamätaj sa a buď normálny, neznižuj sa komentovaním toho, ako na teba kto reaguje,” myslí si jeden. Zuzana ale pridáva ďalší názor: “Obaja ste stredobodom pozornosti na celom Slovensku a Instagram sleduje veľa maloletých, a preto si myslím, že slovník nie je vhodný.” Na záver dostala mediálne známa dvojica aj jednoduché odporúčanie: “Hlavne keď chcem, aby si o mňa médiá neobtierali ústa, tak si súkromie strážim a mám ako tak kľud.” Otázne je, ako na celý škandál a slová Markízy zareaguje odvážny raper a moderátorka.

Rytmusove zásnuby prekryl škandál s Markízou
Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram, TV Markíza, YouTube