Svet je uponáhľaný a nevyspytateľný nielen počas bežných dní, ale aj vo vianočný čas, ktorý chce každý tráviť so svojou rodinou a najbližšími. Ľudia, najmä vo vyššom veku, často spomínajú na chvíle s najdôležitejšími osobami ich života, ktoré ich formovali a mnohokrát i priviedli k vášňam pretrvávajúcim dodnes.

Vianoce sú za rohom, a tak ako každý rok i tentokrát celý svet čakal na vianočnú reklamu od britského nákupného reťazca John Lewis. Ich spoty sú jedinečnými príbehmi, ktoré v sebe vždy nesú zaujímavú myšlienku na zamyslenie. Aktuálny príbeh sa odohráva v rodine svetovo uznávaného hudobníka Eltona Johna, ktorý spomína na svoju mamu a babičku.

Za tónov ikonickej a legendárnej skladby „Your Song“ sa 71-ročný Elton vracia v čase, aby ukázal, prečo a ako sa vlastne dostal k hudbe a začal hrať na klavíri. Mal ho totiž dostať počas Vianoc od svojej dojatej mamičky a babičky, ktorá mu ho darovala pod vianočný stromček.

„Bola to pre mňa krásna možnosť, ako si spomenúť na moju hudobnú cestu a na moment, ako sa vďaka darčeku od starej mamy hudba dostala do môjho života. Reklama je úplne fantastická a užíval som si každú minútu, keď sme ju nakrúcali,“ uviedol Elton pre britský denník The Independent.

Zdroj: YouTube