Politici nepatria práve k ľuďom, ktorí by radi odhaľovali svoje súkromie a hovorili o svojich rodinných príslušníkoch. Veľmi dobre si totiž uvedomujú, že by sa aj oni mohli stať terčmi útokov. O to viac je prekvapujúce vyjadrenie jedného z nich priamo na sociálnej sieti.

Peter Kresák bol v minulosti členom strany Most-Híd, vďaka ktorej sa dostal aj do parlamentu. Od roku 2019 je však súčasťou mimoparlamentnej strany Dobrá Voľba, ktorej predsedom je bývalý minister vnútra Tomáš Drucker. Práve 67-ročný odborník na ústavné právo nepriamo priznal, že v súkromnom živote sa mu až tak nedarí.

Na sociálnej sieti priamo pod jeho menom sa totiž objavila prekvapujúca veta v znení: ,,…zahodených 10 rokov života so “zlatokopkou“.“ Tieto slová sa určite nebudú páčiť jeho manželke Zuzke, keďže politik je dlhé roky ženatý. Dokonca mal opísať konkrétne problémy vo vzťahu, no následne celý status zmazal. ,,Je to osobné, nič vám k tomu nepoviem,“ zareagoval Kresák pre ereport.sk, ktorý chcel zistiť niečo viac o tajomnej vete.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Kresák s manželkou a synom

Zdroj: FB/Peter Kresák, ereport.sk  |  Foto: FB/Peter Kresák, YT/Občianska televízia